Amerika Birleşik Devletleri Numara Sorgulama

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri Telefon numarası: +1 ( 01 ) - Alan kodu - Yerel numara

Amerika Birleşik Devletleri
Ülke Kodu:
1
Çıkış Kodu:
011
ISO Kodları:
US/USA
Yerel Saat:
Yerel Saat Dilimi:
Birden fazla
Ülke Bilgisi
Dil:
Amerika Birleşik Devletleri
Başkent:
Washington, D.C.
Toplam Nüfus:
321,362,789
Kıta:
North America & Caribbean Islands
usa

Amerika Birleşik Devletleri: 50 Eyalet - Alan Kodu Bulucu

Alan kodunu öğrenmek istediğiniz eyaleti veya eyaletini öğrenmek istediğiniz alan kodunu girin.

Eyalet Alan kodu
Alabama 205251256334938
Alaska 907
Arizona 480520602623928
Arkansas 479501870
California 209213310323408415424442510530559562619626650657661707714747760805818831858909916925949951
Colorado 303719720970
Connecticut 203475860
Delaware 302
Florida 239305321352386407561727754772786813850863904941954
Georgia 229404470478678706762770912
Idaho 208
Hawaii 808
Illinois 217224309312331618630708773779815847872
Indiana 219260317574765812
Iowa 319515563641712
Kansas 316620785913
Kentucky 270502606859
Louisiana 225318337504985
Maine 207
Maryland 240301410443
Mississippi 228601662769
Missouri 314417573636660816
Massachusetts 339351413508617774781857978
Montana 406
Nebraska 308402
Nevada 702775
New Hampshire 603
New Jersey 201609732848856862908973
Minnesota 218320507612651763952
Michigan 231248269313517586616734810906947989
New Mexico 505
North Dakota 701
Oklahoma 405539580918
North Carolina 252336704828910919980
Ohio 216234330419440513567614740937
Rhode Island 401
New York 212315347516518585607631646716718845914917929
South Carolina 803843864
South Dakota 605
Tennessee 423615731865901931
Texas 210214254281325361409430432469512682713806817830832903915936940956972979
Utah 385435801
Vermont 802
Virginia 276434540571703757804
Pennsylvania 215267412484570610717724814
Washington 206253360425509564
West Virginia 304681
Wyoming 307
Wisconsin 262414534608715920
Oregon 503541971
Washington, DC 202

Belirtilen konumdan Amerika Birleşik Devletleri Cep Telefonunu nasıl arayabiliriz?:

Uluslararası Çağrı Kodları

Belirtilen konumdan nasıl arama yapılır Amerika Birleşik Devletleri bu konuma

Arama nasıl yapılır Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri Telefon numarası:
+ 1 + Alan kodu + 7-haneli + yerel telefon numarası

Son incelemeler

+359876446248

Merhaba hayırlı akşamlar ben sizden yardım istiyorum bu numarayı benim için araştırın o beni dolandı...

+994516016952

Evet bu numara beni aradı

+994558915724

bu numara kime ait oldugunu ögrenebilicek birisi varmı?

+994558915724

Bu numara benim şahsi numarami heryere paylaşarak şantaj ediyo kimin adina oldugunu ögrenmem lazim i...

+306945387336

Beni telefon aradı

+79017585084

Nereden nereye taşındığımı bile biliyor rusyaya sahte kimlikle gittiğini falan söylüyor

+79017585084

Herşeyimi biliyor

+79017585084

Beni arıyor ve herşeyimi biliyor

Kuzey Amerika (NANP) Ülkeleri Alan Kodları

Kuzey Amerika ülkelerinin alan kodlarını mı arıyorsunuz? Alan Kodu Bulucu'yu kullanın ve hangi alan kodunun hangi ülke veya şehre ait olduğunu öğrenin.


Kuzey Amerika (NANP) Ülkelerinin Tüm Alan Kodları